Wolters Kluwer

 

Spółka Wolters Kluwer SA z siedzibą w Warszawie jest największym wydawcą publikacji prawniczych na rynku polskim. Od czasu połączenie spółki Wolters Kluwet SA ze spółką LexisNexis sp. z o.o., które to połączenie nastąpiło 28 kwietnia 2014 roku, Wolters Kluwer stało się jedynym właścicielem wszelkich praw i obowiązków spółki LexisNexis.

 

Od momentu połączeniu obu spółek, wszelkie publikacje, które ukazały się nakładem wydawnictwa LexisNexis dostępne są w należącym do Wolters Kluwer sklepie internetowym Profinfo.pl.

 

 

O Profinfo

 

Profinfo.pl działa od 1 marca 1997 roku jako sklep internetowy należący do spółki Wolters Kluwer SA, która jest polskim oddziałem wielkiego, międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer od wielu już lat obecnego w ponad 40 krajach na całym świecie i specjalizującego się w publikacjach naukowych oraz podręcznikach akademickich. - https://www.profinfo.pl/poznaj-wolters-kluwer-polska,o-nas.html?_pli=d2ca7a.

 

Oferta księgarni jest niezwykle szeroka i w chwili obecnej przekracza 10 000 tytułów skupionych w takich kategoriach, jak prawo, edukacja, medycyna, budownictwo i inne.

Adres firmy
Wolters Kluwer SA
ul. Przyokopowa 33,
01-208 Warszawa

 

obsluga.profinfo@wolterskluwer.pl

https://www.profinfo.pl

+48 801 04 45 45

Fax: (22) 535 80 87

Profinfo.pl 2016

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.